Football Scores

All Matches on Sep 04,2021

FA Cup
11:45 Jersey Bulls 5 - 1 VCD Athletic FC AddInfo
 
14:00 Abbey Rangers FC 5 - 0 Chatham Town FC AddInfo
 
14:00 Hadley FC 1 - 1 Enfield FC AddInfo
 
14:00 Worksop Town FC 3 - 0 Newport Pagnell Town FC AddInfo
 
14:00 Cray Wanderers FC 1 - 3 Sutton Common Rovers FC AddInfo
 
14:00 Marske United FC 6 - 0 Seaham Red Star FC AddInfo
 
14:00 Redhill FC 1 - 1 Sevenoaks Town FC AddInfo
 
14:00 Walthamstow FC 1 - 0 Berkhamsted FC AddInfo
 
14:00 Kidlington FC 2 - 3 Bishop's Cleeve AFC AddInfo
 
14:00 Gosport Borough FC 2 - 1 Plymouth Parkway FC AddInfo
 
14:00 Barnstaple Town FC 0 - 1 Lymington Town FC AddInfo
 
14:00 Shepton Mallet AFC 1 - 8 Taunton Town FC AddInfo
 
14:00 Longlevens AFC 2 - 1 Alresford Town FC AddInfo
 
14:00 Lewes FC 1 - 2 Metropolitan Police FC AddInfo
 
14:00 Truro City FC 3 - 1 Exmouth Town FC AddInfo
 
14:00 Salisbury FC 0 - 2 Tiverton Town FC AddInfo
 
14:00 Spelthorne Sports FC 1 - 1 Bedfont Sports FC AddInfo
 
14:00 Dorchester Town FC 1 - 3 Yate Town FC AddInfo
 
14:00 Poole Town FC 5 - 0 Swindon Supermarine FC AddInfo
 
14:00 Highworth Town FC 1 - 1 Shaftesbury FC AddInfo
 
14:00 Basingstoke Town FC 4 - 1 Bridgwater Town FC AddInfo
 
14:00 Farnborough FC 4 - 0 Peacehaven & Telscombe FC AddInfo
 
14:00 Burgess Hill Town FC 2 - 0 Bracknell Town FC AddInfo
 
14:00 Frome Town FC 1 - 0 Mangotsfield United FC AddInfo
 
14:00 Fleet Town FC 0 - 2 Hanwell Town FC AddInfo
 
14:00 Margate FC 2 - 2 Thame United FC AddInfo
 
14:00 Worthing FC 1 - 1 Corinthian-Casuals FC AddInfo
 
14:00 Hayes & Yeading United FC 4 - 3 Bognor Regis Town FC AddInfo
 
14:00 Oxhey Jets FC 2 - 2 Kingstonian FC AddInfo
 
14:00 Merthyr Town FC 0 - 0 Hamworthy United FC AddInfo
 
14:00 Uxbridge FC 2 - 2 Chesham United FC AddInfo
 
14:00 Sheppey United FC 0 - 1 Marlow FC AddInfo
 
14:00 Beaconsfield Town FC 2 - 2 Walton & Hersham FC AddInfo
 
14:00 Tividale FC 0 - 1 Spalding United FC AddInfo
 
14:00 Whitstable Town FC 2 - 2 Leatherhead FC AddInfo
 
14:00 Brentwood Town FC 0 - 2 Cheshunt FC AddInfo
 
14:00 Leiston FC 3 - 2 Brightlingsea Regent FC AddInfo
 
14:00 Haywards Heath Town FC 1 - 1 Horsham FC AddInfo
 
14:00 Corinthian FC 2 - 3 Folkestone Invicta FC AddInfo
 
14:00 Kennington FC 0 - 3 Carshalton Athletic FC AddInfo
 
14:00 Harrow Borough FC 4 - 2 Ramsgate FC AddInfo
 
14:00 Biggleswade Town FC 0 - 3 Hitchin Town FC AddInfo
 
14:00 Harefield United FC 0 - 4 Hastings United FC AddInfo
 
14:00 Needham Market FC 1 - 0 St. Ives Town FC AddInfo
 
14:00 Phoenix Sports FC 2 - 1 Chipstead FC AddInfo
 
14:00 Bishop's Stortford FC 3 - 0 Lowestoft Town FC AddInfo
 
14:00 Walton Casuals FC 2 - 1 Hartley Wintney FC AddInfo
 
14:00 Colney Heath FC 0 - 4 Ware FC AddInfo
 
14:00 Bedford Town FC 0 - 0 Canvey Island FC AddInfo
 
14:00 Peterborough Sports FC 2 - 1 Haringey Borough FC AddInfo
 
14:00 Potton United FC 0 - 1 AFC Sudbury AddInfo
 
14:00 Long Eaton United FC 2 - 1 Coleshill Town FC AddInfo
 
14:00 Kings Langley FC 3 - 2 Romford FC AddInfo
 
14:00 Stowmarket Town FC 2 - 1 Potters Bar Town FC AddInfo
 
14:00 AFC Hornchurch 1 - 1 Barton Rovers FC AddInfo
 
14:00 Bootle FC 2 - 2 FC United of Manchester AddInfo
 
14:00 Cambridge City FC 1 - 3 East Thurrock United FC AddInfo
 
14:00 Anstey Nomads FC 0 - 1 Stone Old Alleynians FC AddInfo
 
14:00 Felixstowe & Walton United FC 1 - 3 Great Wakering Rovers FC AddInfo
 
14:00 Basford United FC 1 - 0 Stourbridge FC AddInfo
 
14:00 Hednesford Town FC 1 - 1 Cleethorpes Town FC AddInfo
 
14:00 Wingate & Finchley FC 1 - 1 Basildon United FC AddInfo
 
14:00 Chasetown FC 2 - 1 Barwell FC AddInfo
 
14:00 Enfield Town FC 2 - 1 Dereham Town FC AddInfo
 
14:00 Matlock Town FC 0 - 3 Belper Town FC AddInfo
 
14:00 Bury Town FC 1 - 4 Norwich United FC AddInfo
 
14:00 Bromsgrove Sporting FC 2 - 0 Loughborough University FC AddInfo
 
14:00 Sporting Khalsa FC 2 - 1 Gainsborough Trinity FC AddInfo
 
14:00 Atherton Collieries AFC 1 - 1 Bridlington Town AFC AddInfo
 
14:00 Handsworth FC 2 - 0 Coventry United FC AddInfo
 
14:00 Coalville Town FC 5 - 2 AFC Rushden & Diamonds AddInfo
 
14:00 Leek Town FC 0 - 2 Mickleover Sports FC AddInfo
 
14:00 Tamworth FC 3 - 1 Alvechurch FC AddInfo
 
14:00 Stamford AFC 2 - 0 Redditch United FC AddInfo
 
14:00 Morpeth Town AFC 6 - 1 Hyde United FC AddInfo
 
14:00 Bedworth United FC 4 - 1 Winterton Rangers FC AddInfo
 
14:00 Radcliffe FC 2 - 0 Skelmersdale United FC AddInfo
 
14:00 City of Liverpool FC 1 - 0 Clitheroe FC AddInfo
 
14:00 Leicester Road FC 1 - 1 Hanley Town FC AddInfo
 
14:00 Sunderland Ryhope CA FC 2 - 4 Stockton Town FC AddInfo
 
14:00 Kendal Town FC 0 - 1 Warrington Town FC AddInfo
 
14:00 Nantwich Town FC 2 - 0 Grantham Town FC AddInfo
 
14:00 Halesowen Town FC 2 - 1 Ilkeston FC AddInfo
 
14:00 Rushall Olympic FC 2 - 2 Stafford Rangers FC AddInfo
 
14:00 Lancaster City FC 1 - 0 1874 Northwich FC AddInfo
 
14:00 Sherwood Colliery 2 - 2 Buxton FC AddInfo
 
14:00 Warrington Rylands 1906 FC 0 - 4 Whitby Town FC AddInfo
 
14:00 Ashton United FC 0 - 1 Hebburn Town FC AddInfo
 
14:00 West Allotment Celtic FC 2 - 7 Bamber Bridge FC AddInfo
 
14:00 Scarborough Athletic FC 0 - 2 Witton Albion FC AddInfo
 
14:00 Shildon AFC 1 - 3 South Shields FC AddInfo
 
14:00 Barnoldswick Town FC 0 - 3 Pontefract Collieries FC AddInfo
 
14:00 Squires Gate FC 1 - 0 North Shields FC AddInfo
 
14:00 Mossley AFC 1 - 0 Newton Aycliffe FC AddInfo
 
14:00 Royston Town FC 1 - 2 Mildenhall Town FC AddInfo
 
14:00 Broadfields United FC 2 - 2 South Park FC AddInfo
 
14:00 Little Oakley FC 2 - 1 Kirkley & Pakefield FC AddInfo
 
14:00 Corby Town FC 1 - 0 Hendon FC AddInfo
 
14:00 Ashford Town FC 2 - 1 Tilbury FC AddInfo
 
14:00 Cirencester Town FC 3 - 0 Easington Sports FC AddInfo
 
14:00 Runcorn Linnets FC 2 - 0 Liversedge FC AddInfo
 
14:00 Dunston UTS FC 1 - 2 Marine AFC AddInfo
 
14:00 Aylesbury United FC 4 - 1 Willand Rovers FC AddInfo
 
14:00 Hythe Town FC 1 - 0 Ascot United FC AddInfo
 
14:00 Weston-super-Mare AFC 2 - 2 Flackwell Heath FC AddInfo
 
14:00 Charnock Richard FC 2 - 3 Prescot Cables FC AddInfo
 
14:00 Carlton Town FC 1 - 3 Stratford Town FC AddInfo
 
14:00 Stalybridge Celtic FC 0 - 1 Colne FC AddInfo
 
14:00 Northwood FC 2 - 3 Chichester City FC AddInfo
 
14:00 Banbury United FC 1 - 0 Ardley United FC AddInfo
 
14:00 Arlesey Town FC 0 - 5 Bowers & Pitsea FC AddInfo
 
14:00 Blackfield & Langley FC 0 - 3 Wimborne Town FC AddInfo
 
14:00 Alton FC 1 - 3 Sholing FC AddInfo
 
14:00 Mulbarton Wanderers FC 2 - 2 Welwyn Garden City FC AddInfo
 
14:30 Lichfield City FC 1 - 3 Nuneaton Borough FC AddInfo
 
Jupiler League
14:30 Almere City FC 3 - 0 TOP Oss AddInfo
 
League One
14:00 Cheltenham Town FC 1 - 1 Milton Keynes Dons AddInfo
 
14:00 Accrington Stanley FC 1 - 0 Shrewsbury Town FC AddInfo
 
14:00 AFC Wimbledon 3 - 1 Oxford United AddInfo
 
League Two
14:00 Newport County AFC 2 - 2 Leyton Orient AddInfo
 
14:00 Tranmere Rovers 1 - 0 Hartlepool United FC AddInfo
 
14:00 Stevenage FC 1 - 1 Swindon Town AddInfo
 
14:00 Port Vale 2 - 3 Rochdale AFC AddInfo
 
14:00 Oldham Athletic 0 - 3 Barrow AFC AddInfo
 
14:00 Northampton Town 2 - 0 Scunthorpe United AddInfo
 
14:00 Mansfield Town FC 1 - 3 Harrogate Town AFC AddInfo
 
14:00 Exeter City FC 0 - 0 Forest Green Rovers FC AddInfo
 
14:00 Carlisle United 2 - 1 Salford City FC AddInfo
 
14:00 Bristol Rovers FC 1 - 0 Crawley Town FC AddInfo
 
14:00 Bradford City 1 - 1 Walsall AddInfo
 
MLS
00:00 Houston Dynamo 0 - 2 Portland Timbers AddInfo
 
02:00 Los Angeles FC 4 - 0 Sporting KC AddInfo
 
23:00 Whitecaps 2 - 1 Austin FC AddInfo
 
23:30 Orlando City 3 - 2 Columbus Crew AddInfo
 
Segunda División
14:00 Eibar 1 - 1 Leganés AddInfo
 
16:15 Tenerife 2 - 0 SD Ponferradina AddInfo
 
16:15 FC Cartagena 1 - 0 Real Sociedad B AddInfo
 
19:00 CF Fuenlabrada 1 - 1 CD Lugo AddInfo
 
19:00 Almería 2 - 0 Málaga AddInfo
 
WC Qualification Europe
13:00 Cyprus - Russia AddInfo
 
16:00 Slovenia - Malta AddInfo
 
16:00 Republic of Ireland - Azerbaijan AddInfo
 
16:00 Serbia - Luxembourg AddInfo
 
16:00 Finland - Kazakhstan AddInfo
 
16:00 Ukraine - France AddInfo
 
16:00 Latvia - Norway AddInfo
 
18:45 Slovakia - Croatia AddInfo
 
18:45 Faroe Islands - Denmark AddInfo
 
18:45 Israel - Austria AddInfo
 
18:45 Scotland - Moldova AddInfo
 
18:45 Gibraltar - Turkey AddInfo
 
18:45 Netherlands - Montenegro AddInfo